- Téma Týdne

Nahota...

12. září 2011 v 21:44 | Aný
Nahotu nijak zvlášť neodsuzuji. Odsuzuji ji tehdy, kdy se mladé holky pod 18 vystavují na internetu jako nějaké levné zboží! To mi příjde vážně nechutné... pokud ale nějaká modelka či herečka s pěknou postavou, za kterou se nemusí stydět, tak proč ne... nemyslím tím svlékání se např. v pornu, myslím tím třeba nějaké fotky. Neodsuzuji ani ty, které se svlíkají v nějaké reklamě v televizy, třeba na nějaký sprchoví gel atd.
Když si to tak vezmete, je to jejich věc. Chtějí se vystavovat, nechat se fotit nebo natáčet reklamu, je to jen jejich věc a co dělají ostatní mě nezajímá.
Já bych se například ale nesvlíkala. Nemám na to postavu asi bych se i hrozně styděla a na nějakém tom focení bych se nemohla vůbec uvolnit a bylo by to stejně na nic.
Zajímavémi naopak ale připadá, když se svlékne nějaká anorektička a tím varuje ostatní, aby se tomuhle utrpení raději vyhnuly...

Reklamy..........

26. července 2011 v 22:40 | Aný
Reklama? Reklamy? V televizy? Na blogu? Existuje více druhů. Začneme o reklamách v televizy.

Ty v televizy nenávidím. Nebavíme na ně koukat. Dívám se nějaký opravdu zajímavý film a najednou stop. Blbá reklama na persil :D Nebo za zubní pastu. Koho to vlastně zajímá? Stejně v těch reklamách lžou. Koupíš si to co preferujoua doma to stejně nemá takový účinek. Došly jsme tedy k závěru, reklamy v TV jsou jen samé lži, tak co s nima?

Reklamy na blogu nenávidím, ale o hodně víc. Já snad reklamu napsala jen jednou a to s jiným blogem a když jsem byla mladší. Nenávidím reklamy typu: "Pojd se mrknout na můj blog, co na něj říkáš?" nebo "Hlasuj pro mě tam a tam, odměním se ti diplomem" :D Takové reklamy buď hned mažu nebo jednoduše ignoruju.

Když jsem se podívala na téma týdne, hned se mi vybavila písnička Reklama na ticho :D
Toť asi vše.... Názory....

Druhá tvář... dobře nebo špatně?

6. července 2011 v 10:44 | Aný
Každý z vás má druhou tvář. Každý i když někteří tvrdí že ne. S tebou se třeba člověk chová tak - jakože hezky - a před kámošema si třeba hraje na největšího frajírka, který dokáže každýho dobře setřít.
Jámám též dvě tváře... na venek se snažim působit trochu drsně, ale u v nitř vím, že taková nejsem, že jsem citlivá.. Na okolí působím jako menší mrcha... ale ve skrytu duše nejsem a chci aby moje druhé já více převažovalo na venek..
Skoro každý člověk s druhou tváří, má nějaký komplex a tím vším ho chce akorát zakrýt...
Váš názor??

Nic?!

22. dubna 2011 v 9:53 | Aný
Zajímavé téma týdne.. NIC! Co je to? Prázdnota? Věc co si nemůžeš vzít do rukou? V hlavě nemáš nic? Jak můžeš psát o ničem? Jo pěkně debilní téma :D.. Po dlouhé době jsem chtěla něco na téma napsat a zrovna tohle..
Vlastně.. slovo nic používáme velice často ve větách.. "Copak ti je?" - "Nic" ; "Co ve škole?" - "Nic".. tímto slověk jednoduše člověka hned odpálkuješ a už se tě na nic nebude vyptávat.
Nic je protiklad slovu Něco..
Může to být prázdnota v srdci i v těle...
Někdo může být tak moc v depresi, že si myslí že nic a nikoho nemá..

Co víc na tohle téma napsat, mě nenapadá...=p

Sex...

23. února 2011 v 22:21 | Aný
Spojení dvou těl. Když se tě někdo zeptá co je to "Sex" většina odpoví takto. Pro někoho je to činost, která patří k lásce, k životu. Pro někoho je to krásný zážitek. Abych pravdu řekla, na tohle téma se mi moc psát nechce a bude to trošku krátké. Říká se "sex bez lásky" nestojí za nic a nebo "láska bez sexu" taktéž. Já si o tom druhém tvrzení myslim svoje. Když se s někým vyspíš, tak už je to dokonalí vztah? Jen nechápu co je to za smysl, je to jen... vlastně nevím....

Paranormální Jevy.. ANO !

11. ledna 2011 v 15:02 | Aný
Jo. Téma které se mi vážně líbí. Paranormální Jevy, slyším tohle a okamžitě si vybavim.. Paranormal Activity. Nedávno jsem byla na dvojce a těhlech jeví tam bylo dost. Někdo se toho bojí, někdo to má za vzrušující. J osobně se bojim, sem strašpitel a něco takovího kdyby se dělo u nás doma,tak bych asi strachy umřela. Paranormlní jevy, jsou strašidelné aktivity. Jako třeba, začnu najednou padat různé věci, či pohybovat. Tohle vůžou dělat duchové či démoni, uvězněny v domě a nemůžou ven.

Do dneška je tohle všechno jenom záhadou.
Ale všichnivíme, že toto opravdu existuje a může se to dít i vám..

Posmrtný Život, ANO nebo NE?

7. ledna 2011 v 21:58 | Aný
Čtvrt hodinky tu sedím a přemýšlím co napsat. Přemýšlím také nad tím, jestli vůbec něco jako Posmrtný život existuje. Budhisti věří na reinkarnaci, křesťané na nebe a boha. A já dospěla k názoru, že spíš se přikláním k reinkarnaci. Možná proto, že si přeji abych měla další života udělat něco jinak, být jiná. Možná tomu chci jenom věřit. Někdo kdo věří na duchy, není blázen. Možná že se opravdu ty příběhy, které vypráví se staly. Tak jako existoval Salem, tak jako existovali čarodejnice. Možná i existujou :).. Nepovažuji posmrtný život za neexistující.. možná to je ale jen touha po něčem takovém.. Tohle je můj názor, vaše Aný.. A co ty vaše názory?

Yaoi.. no a co_?

28. prosince 2010 v 19:21 | Aný
YAOI, pokuď jste správní nic proti tomu nemáte.. Yaoi je kreslená láska mezi chlapcem a chlapcem. Někteří to mají za oplzlost, nechutnost a bůh ví co ještě.
A co je na tom ? Někteří z vás odsuzují už jenom ty kreslené obrázky z mangy. Nebo dokonce hůř i samotné anime.
Můj názor na tohle všechno je, no a co..? Podle mě je to normální. Myslím si, že se hodně lidem líbí pár Naruto a Sakuse, z Naruta_ Tak proč odsuzovat Yaoi..?
Do komentářl napiště co si myslíte vy..?

Nesnáším trápení aneb "BOLEST NA DUŠI"....

21. prosince 2010 v 22:19 | Aný
Skvělí. Hraje mi písnička Total Eclipse of the Heart.. podívám se na blog.cz a mrknu na téma týdne. První slovo které, mě napadlo bylo "zajímavé".. BOLEST NA DUŠI. Takovýchto bolestí je lae více. Čtu si co píšete vy a většinou čtu jen o lásce. Může to být ale i z toho, že jste něco provedly a teď vás žere svědomí.
Jo to je asi i můj případ. Je to půl roku zpátky, ale pořád mě to zžírá. Ale co jsem. Nechci vám psát o tom co se stalo, tohle není deníček.
BOLEST NA DUŠI.. tímto pocitem trpí každý z nás a netvrďte mi že ne! Pokud písmenka N-E vyslovíte nahlas, prostě vám neuvěřím. Můžete působit sebevíc šťastně, ale pořád budete mít v sobě to trípení. Při pomyšlení na něj vás zabolí u srdíčka i na duši. Může to být z toho že jste slepě zamilovaní, nešťastně zamilovaní, můžete mít problém v rodině, no prostě cokoliv. Když mi v tuto chvíli řeknete N-E budu si o vám myslet jací jste slaboši, že si ani tohle neumíte přiznat. Nezaleží sice na tom co si já myslím, ale může si to myslet i váš blízký přítel, rodina, všichni a vy s tím nic neuděláte.

BOLEST NA DUŠI....
BOLEST NA DUŠI....

Duše vás může bolet i v tu chvíli, když se váš nejbližší trápí kvůli lásce a vy nevíte jak poradit. Nejste na todost staří a bojíte se něco říct aby to nebylo špatně...

BOLEST NA DUŠI....

Co si přeji..? Dárky ! xD

13. prosince 2010 v 23:37 | Aleesha
Aha. Co si přeji k Vánocům..
Spousta tenagerů si přejí peníze nebo něco na sebe.. asi nebudu vyjimkou, ale nejvíc bych si přála Kytaru a nějaké ty knihy.. Např. Wampire Avademy.. Upíří deníky.. Škola noci.. (všechno upíří knihy).. Twilight Sagu už mám xD
Možná bych si přála i nějaké peníze, za které bych si koupila něco na sebe, dle svého výběru.
K vánocům dostanu Kytaru.. babička mi dá 500,- a mám si za ně něco koupit, mám jasno..

Mamka si přeje abych byla hodná, jediné co jsem ji na to mohla říct bylo, ať si přeje něco splnitelného. Přála bych si mozek a rozum.. cit už mám..
Později bych si chtěla koupit za peníze, které dostanu.. DENÍK..! xD Potřebuju se někam svěřovat xD..

Co si přejete vy..?

Můj Vzor..? Georgie Nicollson..!

7. prosince 2010 v 23:28 | Aleesha
Ahoj.
Téma týdne. Zajímavé téma.
Když se zamyslím, kdo by měl být můj vzor..je to jedna hrdinka, z jednoho filmu. Překvapivě to není nikdo z Harryho nebo z Twilight :D
Je to postavy z filmu On je fakt Boží. Georgie..!
Když mám povědět, proč zrovna ona, mužu odpovědět nevím a to oprávněně.
Možná to bude proto, že pro lásku udělá cokoliv.
Snaží se vyspět. Na to že jí je 15tcnáct, má rozum. Je elegantní a krásná..
Zajímalo by mě jaký je váš vzor a proč..?

Má Oblíbená kniha..? Je jich Více...

1. prosince 2010 v 22:23 | Aleesha
Musím se zasmát.. Téma týdne..? Má oblíbená kniha..!
Směju se protože si nemůžu vybrat.
Miluji Vampírskou Akademii, Twilight Ságu, On je fakt boží..
Newim o čem mámvlastně psát.
Chtějí vědět mou oblíbenou knihu,
nebo mám ke knihám něco říct..
Svoje oblíbený knížky jsem už asi řekla..

Někdo čte, někdo ne..! Podle mě je škoda nečíst,
a tím pádem ani nemít oblíbenou knížku.
Čtění je podle mě zajímavá činnost..
Někdo si to ale nemyslí, to už je jenom n vás..

Četli jste pozorně..? Máme nějaký komentář, budiž..
Vaše Aleesha..
 
 

Reklama
Reklama