Vaše Aleesha umírá..:D

8. prosince 2010 v 1:17 | Aleesha |  - Osobní Záležitosti
Mmmm. Zase tu :D
Jsem unaveá, zmořen, vlastně mrtvá. Dopíšu tenhle článek a co pak..?
Dobrou :D
Dneska ve škole o praxifakt záhul. Myslela jsem že mi umřou nohy, vlastně celý tělo..:D Jděte na www.ve-runka.blog.cz a pište jí komenty typu. "Tak už založ ten blog" xD Ona se k tomu jinak nikdy nedokope xD A mě to fakticky vadí. Víte na co se vymlouvá..? "Já blog chci, ale nevím název" ta holka je tak šíleně nerozhodná až to bolí.
Skvělí.. začíná mě brutálně bolet břicho..
Víte co jsem si uvědomila..? Že už mě to nebaví. Je to trapný, namáhavý, neestetický a bla bla bla. O čem že to mluvím..? O svých vztazích.

"Jednou mi někdo řekl: "Život je jako jeden dlouhý film. Je jen na tobě jestli zkončí Happy Endem nebo bude mít špatný konec. Je jen na tobě, jaký osud se na hlavní postavu přichystá. A je jen na tobě kdy řekneš Stop !"

Asi bych se tím konečně měla začít řídit.
"Vždycky jsem si připadala mimo. Jako bych životem doslova klopýtala. Nikdy jsem si nepřipadala normální. Protože nejsem a ani nechci být.
Musela jsem čelit smrti, ztrátě a bolesti, ve tvém světě, ale zároveň jsem si nikdy nepřipadala silější. Skutečnější. Víc sama sebou. Protože je to i můj svět. Patřím do něj."

By Bella Swan..
Takže dobrou noc.. Vaše Aleesha..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama