JEDNORÁZOVKA: 'Opustil, zanechal, Miloval..'

6. prosince 2010 v 22:55 | Aleesha |  - Jednorázové akce
** --> 'Opustil, zanechal, Miloval..'

Šla po mokré silnici, na kterou ještě pořád padaly kapky deště. Oči zmáčené slzami.. Zemřel člověk, kterého strašně moc milovala. Co jí zbylo ? Jen vzpomínka..

Nikdy si neřekly ani obyčejné "ahoj" až jednou.. oslovil ji, potřeboval pomoct s matematikou.. Hned první co jí napadlo 'Teď jsem mu dobrá' ale měla ho ráda a tak neodolala a souhlasila.
Pozval ji k sobě domů.. nemohla od něj odtrhnout oči.. a chvilkami se jí zdálo že i on po ní občas pokukuje. Možná, ale v tuhle chvíli jí nepřišlo, že by i on mohl být do ní zamilovaný.

Takhle to trvalo dny, týdny, měsíce.. každý den k němu chodila a vysvětlovala mu matematiku. Oba si spolu dobře rozuměly až se z nich staly velice dobří přátelé.
Chodily spolu ven, držely se za ruce.. vyměňovaly si pohledy.. ale nic víc než, TO přátelství z toho nebylo. Nezdálo by se že by z toho byla zoufalá, byla ráda i za to že mu může být na blízku.

Jednou si daly znovu sraz, tentokrát ne kvůli učení, ale ON ji pozval do cukrárny na zmrzlinu. Samozřejmě řekla ano..
Měly se sejít u cukrárny, spěchala aby to stihla..
Jde pozdě a on má strach co se děje a tak jí jde naproti..
To neměl dělat..
Uvidí ji, nahodí šťastnej úsměv, zamává jí, rozhlídne se a přechází silnici..
Zapískají gumy u auta, ze zatáčky se vynoří červený mercedes.. jede velikou rychlostí a tak nemá ani čas zabrzdit a narazí přímo do něj…
Dívka se rozběhne k němu, rozbrečí se, vezme ho do náruče, pláče a pláče.. on také.. chlapec jí pevně stiskne ruku, jako kdyby chtěl něco říct. Dívka se k němu trochu víc nakloní "Miluji tě" řekne on.. dívka na nic nečeká a políbí ho.. a on umírá..

Po mokré silnici dojde k hřbitovu, tam kde je její milovaný pohřbený.. projde velikými vraty dovnitř a zamíří k jeho hrobu. "Proč ?" pípne směrem ke kamenné desce.. "Je to moje vina, kdybych přišla v čas, nic by se nestalo" pár kapek slz jí spadly na zem.. klekla si a položila kytici kopretin na desku, kde bylo napsáno 'Opustil, zanechal, Miloval..'
"Navždy tě budu milovat" a odešla…

Aleesha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama